Vitajte na mojej stránke!

Vitaj!

Či si náhodným návštevníkom, blízkym spolupracovníkom alebo kýmkoľvek uprostred, vítam ťa na mojej novej stránke. Cieľom tohto webu je prezentovať našu službu a sprístupniť rôzne zdroje, ktoré tvoríme. Som vďačný za priateľov v službe, za tím spolupracovníkov a spolulídrov a za rodinu, ktorá je súčasťou každého môjho projektu. Modlím sa za to, aby tento web poslúžil k požehnaniu mnohých. Nech je široká duchovná verejnosť budovaná, nech sa šíri kultúra Božieho kráľovstva a nech je evanjeliom transformovaná naša spoločnosť.

Čo plánujem?

Dúfam, že ako budú postupne pribúdať zdroje (články, audio, video), každý si nájde niečo, čo bude využiteľné pre jeho formáciu. Pozývam využiť predaj produktov, ktoré v našej službe vznikajú. V blízkej budúcnosti pribudne sekcia na moje kázne (podcasty). Neskôr pripravíme verziu stránky v anglickom a maďarskom jazyku.

Ostaň v kontakte

Budem vďačný za každú formu podpory (môžeš nájsť v sekcii “Podpora”). K osobnému kontaktu využi možnosť formulára, v najbližšom možnom čase sa ozvem. Rovnako budem vďačný za každú konštruktívnu spätnú väzbu. Ak chceš ostať v obraze a dostávať upozornenia na nový obsah, odoberaj novinky.

Vďaka za návštevu, som tu pre teba!

Predkladám tento nástroj v pokore na Božiu slávu!

Soli Deo Gloria!

2 Comments

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *